Partnerzy:

Wycieczka - Wyjście na budowę budynku Bałtyk

Termin: 25-11-2016
Miejsce: biurowiec Bałtyk, Poznań
Liczba osób uczestniczących: 15
Tematyka: Wycieczka na plac budowy, oprowadzenie pod okiem kierownika budowy
Opis:

WYJŚCIE NA BUDOWĘ BAŁTYKU- 25/11/2016

 

W piątek 25.11.2016 dzięki uprzejmości firmy PORR miałyśmy okazję już po raz drugi odwiedzić budowę jednego z największych, a na pewno najbardziej rozpoznawalnego biurowca w Poznaniu, czyli Bałtyku.

Nasza damska drużyna spowodowała małe zamieszanie na budowie. W rezultacie oprowadzało nas aż dwóch kierowników, którzy z anielską cierpliwością odpowiadali na nasze pytania oraz udzielili kilku przydatnych rad na przyszłość. Gorąco zachęcali nas również do pracy na budowie :)

Od naszej ostatniej wizyty, która odbyła się około pół roku temu, wiele się  zmieniło.

Przede wszystkim miałyśmy niepowtarzalną okazję wjechać na sam szczyt budynku. Niepowtarzalną dlatego, że jest to kondygnacja techniczna, która po oddaniu nie będzie już dostępna do zwiedzania. Niestety pogoda nie dopisała, ale panorama Poznania widziana z najwyżej położonego punktu miasta spowitego gęstą mgłą i tak wywołała duże wrażenie.

Ze szczytu budynku schodziłyśmy już schodami zatrzymując się na niektórych kondygnacjach. Panowie pokazali nam wszystkie najciekawsze miejsca budynku, łącznie z wykończonymi już toaletami.

Wycieczkę zaliczamy do bardzo udanych i pomimo uciążliwego chłodu żadna z nas na pewno nie żałuje, że wzięła udział w tym wyjściu. Dziękujemy firmie PORR za ciepłe przyjęcie oraz organizatorom za realizację tego przedsięwzięcia.

 

Tekst: Karolina Górska

Projekt oraz wykonanie: sigmeo.pl