Partnerzy:

Uczestnictwo w konkursie - Unilever Engineers Leauge 2016

Termin: 20-04-2016
Miejsce:
Opis:

Trzyosobowy zespół reprezentujący Koło Naukowe „Logistyka”, w składzie: Magdalena Bociek, Alicja Wójcik oraz Marcela Zabost, wziął udział w ogólnopolskim konkursie Unilever Engineers League 2016. Reprezentantki zostały jego finalistkami.
14
Udział w konkursie był ciekawym wyzwaniem. Poszukiwano rozwiązania zadania produkcyjnego przygotowanego przez koncern. Dzięki temu zdobyto sporą dawkę praktycznej wiedzy, poznano nowe technologie produkcji i podjęto jedno z wyzwań, z jakimi mierzą się Inżynierowie Fabryki Unilever podczas codziennej pracy. Reprezentantki miały możliwość sprawdzenia się w pracy nad realnym problemem produkcyjnym, a także wyjątkową okazję do rozmowy z Inżynierami i Specjalistami jednej z największych firm w branży FMCG na świecie.
Po pomyślnym przejściu pierwszego etapu, członkinie zaproszono do udziału w finale w Fabryce Unilever w Poznaniu, który odbył się 20 kwietnia 2016 r. Spotkanie było zaplanowane na cały dzień, a na przedstawienie swojego rozwiązania przeznaczone było 20 minutowe wystąpienie.

Projekt oraz wykonanie: sigmeo.pl