Partnerzy:

Uczestnistwo w konferencji - Udział w III Konferencji Naukowej SKN SCM organizowanej przez Studenckie Koło Naukowe Zarządzania Łańcuchem Dostaw na Uniwersytecie Łódzkim

Termin: 12.04-13.04.2016 r.
Charakter: Krajowy
Opis:

Czy wiecie z jakiego systemu ERP korzysta fabryka firmy Dell w Polsce? A może słyszeliście na jakich paletach Ikea transportuje swój towar? Potraficie wyjaśnić pojęcie Internetu Fizycznego? Tego i więcej nowinek ze świata logistycznego członkowie naszego Koła dowiedzieli się na III Konferencji SKN SCM organizowanej na Uniwersytecie Łódzkim. 
Tematem konferencji były innowacje w logistyce i łańcuchach dostaw w XXI wieku. Podczas wydarzenia mieliśmy okazję wysłuchać referatów studenckich oraz wystąpień przedstawicieli firm logistycznych i produkcyjnych. Drugiego dnia uczestniczyliśmy w warsztatach o tematyce technologii mobilnych oraz układu win-win w biznesie, a także zwiedziliśmy zakład produkcyjny firmy Dell oraz centrum dystrybucyjne firmy Rossmann. Mogliśmy zaobserwować różnorodne rozwiązania technologiczne i logistyczne stosowane w produkcji i magazynowaniu.

Galeria

Projekt oraz wykonanie: sigmeo.pl