Partnerzy:

Uczestnistwo w konferencji - Udział w II edycji Konferencji LOGiDEAS organizowanej przez Studenckie Koło Logistyki CORLOG we współpracy z Wyższą Szkołą Logistyki w Poznaniu

Termin: 03.03.2016 r. - 04.03.2016 r.
Charakter: Krajowy
Opis:

Uczestniczymy właśnie w dwudniowej konferencji LOGiDEAS organizowanej przez Studenckie Naukowe Koło Logistyki CORLOG z Wyższej Szkoły Logistyki. Konferencji przewodzi temat "Transport krwioobiegiem gospodarki".
Pierwszego dnia wysłuchaliśmy prezentacji autorów referatów oraz wystąpień przedstawicieli firm logistycznych wspierających konferencję, natomiast drugiego dnia (czyli jutro) będziemy uczestniczyć w warsztatach .

Dzisiaj zakończyła się konferencja LOGiDEAS, w której braliśmy udział.
W ramach drugiego dnia odbyły się warsztaty przygotowane przez firmy wspierające konferencję. Nasz wybór padł na tematykę technologii i systemów informatycznych.
Warsztat poprowadzili przedstawiciele firmy Transics, oferującej rozwiązania technologiczne dla firm transportowych. Wysłuchaliśmy prezentacji o flagowym produkcie firmy - systemie zarządzania flotą TXConnect. Mieliśmy także okazję zapoznać się ze sprzętem oferowanym przez firmę.
Były to dla nas bardzo ciekawe warsztaty, poznaliśmy nowoczesne (i nowe dla nas) oprogramowanie przydatne w transporcie, a także usłyszeliśmy wiele anegdotek i opowieści z życia firm transportowych. Za możliwość udziału w zajęciach bardzo dziękujemy! 

Galeria

Projekt oraz wykonanie: sigmeo.pl