Partnerzy:

Wydarzenie - Ogólnopolskim konkurs dla maturzystów

Termin: 01-06-2016
Liczba osób uczestniczących: 300
Tematyka: Jest to konkurs skierowany do maturzystów, którzy w trakcie swojej dotychczasowej edukacji osiągnęli rozmaite sukcesy. Poprzez ten projekt chcemy nagrodzić ich pracę i wysiłki, a także docenić ich przywódcze postawy. Istotne znaczenie w konkursie ma zdobyte doświadczenie w kierowaniu projektami, umiejętność pracy z ludźmi, sukcesy naukowe oraz zaangażowanie w działalność na rzecz otoczenia. Celem ogólnopolskiego konkursu skierowanego do ambitnych maturzystów było wyłonienie wszechstronnie uzdolnionego lidera
Opis:

Konkurs składał się z czterech etapów. Pierwsze dwa etapy odbyły się drogą internetową – zgłosiło się na nie 200 uczestników. Dnia 1 czerwca uczestnicy mieli okazję wykazać się i zdobyć nowe doświadczenia w siedzibie naszego Partnera Głównego Deloitte. Assessment Center i rozmowy rekrutacyjne pozwoliły maturzystom nabyć nowe umiejętności i lepiej poznać siebie. Na podstawie oceny pracy uczestników Stowarzyszenie Cognitis wraz z przedstawicielami firmy Deloitte wybrało 7 uczestników, którzy wykazali się najwyższym poziomem kompetencji podczas realizowanych zadań i mieli zaszczyt wystąpić na Gali Finałowej odbywającej się 2 czerwca na terenie Uczelni Łazarskiego. Ostatnim zadaniem było zaprezentowanie swojej wizji przywództwa.

 

Podczas promocji konkursu członkowie Cognitis nakręcili 5 minutowy filmik wzorowany na filmie „Ojciec Chrzestny” Francisa Ford Coppola. Został on ciepło przyjęty w środowisku licealistów oraz studentów. 

W tym roku zostaliśmy docenieni przez Grupę PZU w konkursie Studencki Projekt Roku otrzymując nagrodę w postaci 5 000 złotych. 

Galeria

Projekt oraz wykonanie: sigmeo.pl