Partnerzy:

Wydarzenie - PUT UP!

Termin:
Liczba osób uczestniczących: 0
Opis:

Celem wydarzenia PUT UP! jest promowanie pasji studentów Politechniki Poznańskiej, nie tylko naukowych. Niejednokrotnie zdarza się, że o wyjątkowych osiągnięciach studentów Uczelni dowiaduje się tylko wtajemniczone grono osób. Znacznie obniża to szanse na zostanie zauważonym przez osoby z branży i co za tym idzie – szybszy rozwój kariery. Projekt PUT UP! został wdrożony, by dać utalentowanym młodym ludziom szansę na zaprezentowanie swej działalności przed szerokim gronem studentów, władz Politechniki Poznańskiej oraz zaproszonych gości, wśród których znajduje się elita intelektualna Poznania.

Wydarzenie ma niezwykle prostą formułę – każdy z prelegentów opowiada o swej pasji w sposób mający wzbudzić zainteresowanie widowni. Zadanie nie jest proste.

Uczestnik musi przygotować swoją prezentację, zmieścić się w określonym limicie czasowym, a także poradzić sobie z tremą. Dla najlepszych przewidziane są wartościowe nagrody i uznanie samego Rektora.

Podczas pierwszej edycji (w 2014 roku) mieliśmy okazję ujrzeć między innymi pokazy magiczne, dowiedzieć się, czy można wydrukować duszę za pomocą drukarki 3D, a także co to takiego „Internet of Things”.

Projekt ma ogromne szanse stać się wydarzeniem prestiżowym na skalę miasta Poznań,

a w przyszłości także na skalę całego kraju. PUT UP! z pewnością na stałe wpisze się w kalendarium wydarzeń Politechniki Poznańskiej.

Więcej szczegółów na stronie wydarzenia na FB:

https://www.facebook.com/events/758961924151220/

Projekt oraz wykonanie: sigmeo.pl