Partnerzy:

Organizacja konferencji - IT Academic Day 2016

Termin: 26-10-2016
Charakter: Uczelniany
Liczba osób uczestniczących: 250
Tematyka: Tworzenie i prowadzenie startupów, technologie chmury, machine learning, web development - szczególnie ASP.NET, Game Development - renderowanie grafiki 3d, sposoby rekrutacji i rozwoju w firmie Microsoft.
Opis:

IT Academic Day jest jedną z największych konferencji IT organizowanych w Polsce na której gościmy cenione osoby ze środowiska IT. Wydarzenie jest organizowane nieprzerwanie przez grupę .NET już od 12 lat.
Jesteśmy jedną z trzech uczelni w Polsce na którą przyjeżdżają co roku pracownicy z głównej siedziby Microsoft w Redmond (Stany Zjednoczone) oraz przeprowadzają rekrutację studentów na staże w Microsoft Redmond. Ponadto będziemy gościć ekspertów świata IT, którzy opowiedzą o nowinkach technologicznych.
Celem konferencji jest zainteresowanie słuchaczy - głównie studentów poznańskich uczelni - najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi w dziedzinie Informatyki. Spodziewamy się podobnej frekwencji jak w zeszłym roku - około 350 studentów. Ponadto tegoroczne wydarzenie będzie transmitowane na żywo w Internecie.

Więcej na stronie wydarzenia: http://itad.poznan.pl/

Nagranie z wydarzenia dostępne w serwisie YouTube dzięki parnerstwu SpacjaTV:

Projekt oraz wykonanie: sigmeo.pl