Partnerzy:

Prelekcja - "Game Jam jako okazja do skończenia pierwszej gry" - Damian Komorowski

Termin: 19-01-2016 18:30
Kategoria: Miękkie
Liczba osób uczestniczących: 0
Tematyka: GameDev, Game Jamy
Opis:

Z opisu wydarzenia:

Wielkimi krokami zbliża się GGJ (Global Game Jam 29-31.01), a ty nadal zastanawiasz się, czy warto przyjść i spróbować swoich sił w jamowaniu?
Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Damian Komorowski, który stworzył już 47 gier na Game Jamach oraz Hackatonach poprowadzi prelekcję podczas której podzieli się swoimi doświadczeniami, opowie o blaskach i cieniach game jamów oraz doradzi jak się przygotować i przetrwać.

Damian jest samoukiem tworzącym gry od ponad 5 lat, współorganizatorem inicjatywy Charytatywny Game Jam, prelegentem Game Industry Conferece oraz moderatorem forum GMClan.org.

Przepis na skończenie gry w wydawałoby się niemożliwych warunkach czyli: Co trzeba wiedzieć przed przystąpieniem? Jakie umiejętności są niezbędne? Jak zebrać dobrą ekipę? Jakich błędów nie popełniać? Jak wyciągać wnioski z porażki? I najważniejsze, czyli jak sprawić żeby ten czas minął na zabawie, a efektem było coś co jak najbardziej przypomina grę. Wszystko poparte najlepszymi przykładami pokazującymi w jaki sposób skupić się na naszych mocnych stronach i z morałem że każdy jest zwycięzcą.90

Galeria

Projekt oraz wykonanie: sigmeo.pl