Partnerzy:

Koło Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży przy Politechnice Poznańskiej (KSM PP)

Rodzaj:

Adres e-mail:

Strona www:

Organizacja studencka

pokaż stronę

Przewodniczący:

wyślij wiadomość

Maciej Krawczyk

Wiceprzewodniczący:

wyślij wiadomość

Lidia Wyrwa

Opiekunowie:

Tadeusz Pankowski Opiekun organizacyjny

Opis Organizacji Studenckiej
Jesteśmy młodymi katolikami związanymi z Politechniką Poznańską. Naszym celem jest uzupełnienie kształcenia intelektualnego odbieranego na uczelni o rozwój duchowy, osobowościowy i moralny. Pragniemy kształtować w sobie dojrzałą, zintegrowaną osobowość, która pomoże nam w przyszłości mądrze i odpowiedzialnie podejmować role rodzinne, zawodowe i społeczne. Działamy na rzecz upowszechniania tych wartości w całym środowisku akademickim.
Filtracja:    
Wydarzenie - Akademicka Droga Światła.  | data dodania: 13-03-2017 10:02
Wydarzenie - Projekcja filmu pt.: Karolina  | data dodania: 24-01-2016 21:32
Wycieczka - Udział w Forum Duszpasterstw Akademickich  | data dodania: 24-01-2016 21:29

Reprezentacja Koła i Uczelni na Archidiecezjalnym Forum Duszpasterstw Akademickich. Na forum uzgadniany był plan pszyszłej działalności. Ponadto wyjazd ten zapewnił zdobycie doświadczenia niezbędnego w pracy w Kole poprzez udział w organizowanych na nim szkoleniach z zzakresu umiejętności miękkich.

 czytaj więcej...
Warsztat - Tabela celów i rozwój osobisty  | data dodania: 24-01-2016 21:03
Wycieczka - Szkolenie Zastępowego i Lidera  | data dodania: 24-01-2016 20:57

KSM Archidiecezji Poznańskiej organizuje wszelakie szkolenia, z których najistotniejszym jest tzw. Szkoła Lidera. Obejmuje ona zajęcia z zasad savoir - vivre, kierowania i pracy w zespole, motywowania, radzenia sobe z przeciwnościami. Szkolenia takie podnoszą poziom umiejętności osobistych, które ważne są nie tylko w coraz skuteczniejszym działaniu w ramach Stowarzyszenia, ale także w przyszłej pracy zawodowej.

 czytaj więcej...

Wyjazd taki daje szansę na integrację członków organizacji oraz omówienie i zaplanowanie inicjatyw realizowanych w roku akademickim. Ponadto zapewnia on rozwój osobisty poprzez dobywanie umiejętności planowania i pracy w zespole, które aktualnie są bardzo cenione a ich posiadanie jest podstawą sukcesu.

 czytaj więcej...

Co roku Pielgrzymka Akademicka gromadzi rzesze studentów z całej Polski. W planie Pielgrzymki są m. in. konferencje, wykłady. Taki wyjazd daje możliwość zdobycia i wymiany informacji oraz doświadczeń pomiędzy studentami z całej Polski. W spotkaniu uczestniczą, oprócz studentów, rektorzy, wykładowcy i dyszpasterze akademiccy uczelni z różnych zakątków Polski.

 czytaj więcej...
Tagi
Rozwój osobowościowySpołeczeństwoChrześcijaństwoKościółWiaraRozwój moralnyRodzinaReligia
Projekt oraz wykonanie: sigmeo.pl