Partnerzy:

Klub Żeglarski Akademickiego Związku Sportowego Politechniki Poznańskiej (KŻ AZS PP)

Rodzaj:

Telefon:

Adres e-mail:

Organizacja studencka

pokaż numer

Przewodniczący:

Karol Czub

Opis Organizacji Studenckiej
Klub Żeglarski Politechniki Poznańskiej od ponad 45 lat nieprzerwanie zaraża młodych ludzi, studentów Politechniki Poznańskiej swoją pasja do żeglowania po pięknych polskich jeziorach i nie tylko:) Co roku organizujemy niezapomniane wyjazdy do Krainy Wielkich Jezior Mazurskich na ponad 70 osób. Głodni przygód i poznawania świata żeglujemy także po dalekich i przepięknych wodach morskich między innymi do Chorwacji. Oczywiście nie żyjemy tylko żeglarstwem. Wolny czas spędzamy również jeżdżąc na rowerach, wędkując. Mamy też coś dla bardziej odważnych, lubimy poskakać sobie ze spadochronem. Po za sezonem aktywnie spotykamy się w naszej siedzibie, akademiku DS2, gdzie zbieramy się na wspólnym śpiewaniu szant, grze w piłkarzyki czy porostu relaksie po ciężkich zajęciach. Serdecznie zapraszamy wszystkich bez względu na umiejętności żeglarskie.
Filtracja:    
Wycieczka - Rejs po Grecji  | data dodania: 22-01-2016 22:05
Wycieczka - Rejs do Chorwacji  | data dodania: 22-01-2016 22:04
Wydarzenie - Skoki spadochronowe. Czerwiec-Wrzesień.  | data dodania: 22-01-2016 22:04

Prowadzenie kursów spadochronowych ze współpracy z zaprzyjaźnioną firmą: Siedzeje.net

 czytaj więcej...

Organizacja spotkań promujących żeglarstwo, na których były pokazywane filmy i zdjęcia z wyjazdów. Organizacja szkoleń żeglarskich dla studentów PP.

 czytaj więcej...

Organizacja wiosennego szkolenia żeglarskiego dla członków Klubu Żeglarskiego oraz studentów PP, przy współpracy z Fundacją Nowe Żeglarstwo.

Organizacja jesiennego szkolenia żeglarskiego dla członków Klubu Żeglarskiego oraz studentów PP, przy w  czytaj więcej...

Organizacja konferencji - Dni żeglarstwa  | data dodania: 22-01-2016 21:57
Tagi
Uprawnienia żeglarskiePatent żeglarskiSzantyŚpiewanieŻeglarstwoJazda na rowerzeSpadochronyWędkowanie
Projekt oraz wykonanie: sigmeo.pl