Partnerzy:

Erasmus Student Network Poznań (ESN Poznań)

Rodzaj:

Telefon:

Adres e-mail:

Strona www:

Organizacja studencka

pokaż numer

pokaż stronę

Przewodniczący:

wyślij wiadomość

Bartosz Kowalik

Wiceprzewodniczący:

wyślij wiadomość

Michał Gajdek

Opis Organizacji Studenckiej
Erasmus Student Network Poznań jest sekcją lokalną ogólnoeuropejskiej organizacji studenckiej ESN, której celem jest wspieranie i rozwój programów międzynarodowych wymian studenckich, w tym zwłaszcza Programu Erasmus. ESN Poznań jest jedną z 35 pozostałych sekcji działającej w Polsce. Hasło "Students helping Students" jest mottem organizacji. Główne cele lokalnej sekcji uniwersyteckiej: - działalność w interesie studentów z wymian (Program Mentor), - wspieranie integracji studentów z wymian oraz re-integracji studentów powracających z programów wymiany, - reprezentowanie próśb i oczekiwań tych studentów na naszych uczelniach, - dostarczanie niezbędnych informacji na temat akademickich programów wymian, - przyczynianie się do rozwoju różnych programów wymiany międzynarodowej, - koordynowanie krajowych programów (ESNcard - karta zniżkowa; ESN Travel - wycieczki; Tandem - nauka języków obcych) na szczeblu lokalnym.
Filtracja:    
Wydarzenie - Tandem Meeting with ESN Poznań  | data dodania: 29-03-2016 16:25

Celem wydarzenia jest obopólna nauka języka obcego – partnerzy uczą siebie nawzajem swoich języków ojczystych (np. Polak uczy Hiszpana j. polskiego i na odwrót – Hiszpan Polaka j. hiszpańskiego).
To doskonała okazja do oswojenia się z językiem jak i nawiązania międzynarodowych znajomości czy poznania innych kultur.

 czytaj więcej...
Wydarzenie - Sport Monday with ESN Poznań  | data dodania: 29-03-2016 16:23

Przygotowania do eliminacji lokalnych projektu ESNOLYMPICS. Jest to narodowy projekt ESN Polska pozwalający zagranicznym studentom z całego kraju wziąć udział w zawodach sportowych będących dla nich niczym Igrzyska Olimpijskie. 

 czytaj więcej...
Wydarzenie - Easter Creative with ESN Poznań  | data dodania: 29-03-2016 16:21

Wydarzenie zorganizowane zostało przed świętami Wielkanocnymi, jego uczestnicy robili dekoracje świąteczne w tym (większość z nich po raz pierwszy) pisanki. Na koniec została zrobiona jajecznica dla wszystkich Erasmusów.

 czytaj więcej...
Wydarzenie - Tandem Meeting with ESN Poznań  | data dodania: 29-03-2016 16:11

Celem wydarzenia jest obopólna nauka języka obcego – partnerzy uczą siebie nawzajem swoich języków ojczystych (np. Polak uczy Hiszpana j. polskiego i na odwrót – Hiszpan Polaka j. hiszpańskiego).
czytaj więcej...

Tagi
Praktyki zagraniczneESN CardESN TravelProgram ErasmusWymiany międzynarodoweTandem
Projekt oraz wykonanie: sigmeo.pl